O nas

Dlaczego warto nas wybrać?

Jesteśmy agencją pracy specjalizującą się głównie w rozwiązaniu problemów rekrutacji oraz rotacji pracowników w branży spawalniczej. Naszym celem jest dostarczenie wykwalifikowanych spawaczy MIG, MAG i TIG na terenie Polski, Niemiec, Belgii i Holandii.

Działamy w dynamicznym środowisku, gdzie zdajemy sobie sprawę z istoty wyboru odpowiednich pracowników dla Twojego przedsiębiorstwa. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz szerokiej sieci kontaktów, jesteśmy w stanie szybko i skutecznie znaleźć idealnych kandydatów, dopasowując ich umiejętności do potrzeb Twojej firmy.

Współpracując z nami, możesz mieć pewność, że otrzymasz profesjonalną obsługę oraz wysokiej jakości kadrę pracowniczą, która wesprze rozwój i sukces Twojego biznesu.

Specjalizujemy się w rekrutacji spawaczy ze wschodu. Zapewniamy skuteczne dopasowanie kandydatów do potrzeb klientów. Zaufaj nam, znajdziemy dla Ciebie najlepszych spawaczy.

,,
Praca poszerza horyzonty rozwoju, poprawia kondycję finansową i eliminuje nierówności szans.
Roman Vereshchak
CEO Winsmann
demo-attachment-561-Subtraction-1
demo-attachment-561-Subtraction-1

Nasi klienci

Zaufali nam

Dostarczyliśmy spawaczy dla firm z następujących miast w Polsce: Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra

HFG blue
met-chem
1637172269_1
logo-1
logo
logo