Spawacze MIG dla firm

Polskie przedsiębiorstwa stale potrzebują dobrze wykwalifikowanych spawaczy. Fachowcy ci są jednymi z bardziej deficytowych pracowników na rynku pracy. Spore zapotrzebowanie na nich wynika z dynamicznego rozwoju gospodarczego kraju, a także ze specyfiki tego zawodu, który ma szczególne wymagania. Dlatego wynajmowani spawacze MIG dla firm, w tym specjaliści ze wschodu, są doskonałym sposobem na wsparcie przy tego rodzaju pracach.

Spawacze MIG dla przedsiębiorstw – dlaczego potrzebne jest ich wynajmowanie?

Delegowanie prac zewnętrznym podwykonawcom jest jedną z kluczowych funkcji przy zarządzaniu przedsiębiorstwem. Wynika to ze złożoności zadań do wykonania, których nie da się zrealizować przy pomocy własnej kadry pracowników. Dotyczy to między innymi spawania, które wymaga dobrze wykwalifikowanych specjalistów. Nasi spawacze z doświadczeniem MIG ze wschodu sprostają największym wymaganiom.

Spawacze do firm MIG – korzyści ze współpracy z nami

Współpraca z naszą firmą daje możliwość wynajmu spawaczy MIG ze wschodu na krótkoterminowe i długoterminowe projekty różnego typu. Pozwala to na oszczędność czasu, obniżenie kosztów i skupienie się na pozostałych zadaniach w przedsiębiorstwie. Główne korzyści z powierzenia nam zadań to:

  • świetne rozwiązanie przy okresowych pracach,
  • prosty sposób na pozyskanie zespołu spawaczy,
  • brak konieczności zatrudniania spawaczy na stałe,
  • nie ma potrzeby weryfikacji umiejętności spawacza,
  • wysokie kwalifikacje i doświadczenie naszych spawaczy ze wschodu,
  • oszczędność kosztów i możliwość pracy przy innych zadaniach w firmie.

 

Spawacze MIG ze wschodu – dlaczego warto skorzystać z ich wsparcia?

Spawacze do pracy MIG pracują w dość trudnych warunkach. Muszą też posiadać odpowiednie uprawnienia, żeby wykonywać tak skomplikowane prace. Ponadto większość uprawnień należy cyklicznie wznawiać. Zawód spawacza wymaga też ukończenia kursu w tym zakresie. Wszystko to sprawia, że na polskim rynku pracy jest duży deficyt fachowców, stąd trend, aby zatrudniać cudzoziemców, takich jak np. spawacze z Ukrainy.

Każdy spawacz MIG ze wschodu jest równie dobrze wykwalifikowanym specjalistą, posiadającym uprawnienia honorowane w większości krajów. Ponadto pracownicy ze wschodu są solidni i zmotywowani ze względów ekonomicznych, dlatego chętnie u nas pracują. Są też podobni do nas pod względem kulturowym, świetnie się asymilują, są komunikatywni, a także umieją współpracować w zespole.

Nasze plusy i doświadczenie

Współpraca z nami zapewnia solidne wsparcie i korzyści dla lokalnych przedsiębiorstw. Pomagamy tworzyć konstrukcje dla firm z wielu branż. Nasi spawacze MIG ze wschodu pracowali przy dużych i skomplikowanych realizacjach, gdzie zdobywali istotne w tym zawodzie doświadczenie.

Pracownicy mają aktualne świadectwa zgodne z normą PN-EN 287-1 i PN-EN ISO 9606. Spawacze posiadają kwalifikacje do wykonywania prac najpopularniejszymi metodami, jak: spawacze MIG, spawacze MAG, spawacze MMA i spawacze TIG są w pełni sprawni fizycznie, a ich uprawnienia podlegają regularnemu odnawianiu. Pracują w obiektach ciepłowniczych, energetycznych, a także w zakładach produkcyjnych i chemicznych, wykonują remonty, naprawy itp.  Zapraszamy do współpracy.

Ile zarabia spawacz
profesjonalny-spawacz-zgrzewajacy-rure-na-konstrukcji-rurociagowej